Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vetlink
11.03.2010, 13:12
vetlink
a co powiecie na temat vetlinku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12.03.2010, 10:23
RE: vetlink
Szczerze vetlink to wielkie nieporozumienie za ciężkie pieniądze do tego ciągle aktualizowane tam gdzie nie potrzeba ale zobaczymy co będzie dalej???
12.03.2010, 14:05
Mając świadomość, że całe zwalczanie Aujeszkyego jest niedograne, nie spodziewałam sie cudów po programie do obsługi tego monitoringu.
1. Największe wady- koszmarna baza danych pod wzgledem aktualizacji gospodarstw!!! Z przed ilu lat oni je mieli ?!
2. Niedostosowanie układu danych wpisywanych do systemu, do danych, które trzeba potem wyciągać do tysiąca tabelek z giw-u!!!
Pieniądze ktos na to wydał, ktos je wziął.
Pozdrawiam wszystkich walczących z Aujeszkim!!!
12.03.2010, 17:34
VetLink to tragedia.....Przy wprowadzania próbek pojawiają się kolejne błędy, które musimy przesłać do Marcela...a nic z tego nie wynika.Przy robieniu sprawozdań nie można polegać na danych z VetLinka, tylko wpisywać swoje dane. Mi osobiście w programie VeTlink zginęło jakie 300 prób,zgłosiłam to do Marcela w listopadzie 2009 r. do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi i nei poprawiono tego. W przypadku wprowadzania MB dopisujemy sztuki i wpisujemy 1-wszy odczyt TBC i nie zawsze drukuje te sztuki.
Program VetLink służy mi do wprowadzania prób, absolutnie nie można się na nim opierać.
13.04.2012, 08:52
Распродажа к 10 апреля
Компания Цептер поздравляет всех c днем космонавтики !
Желаем вам быть прекрасными и головокружительными!
У нас Вы можете купить подарки на любой вкус для Вас и Ваших близких:
Посуда Zepter, Продажа бытовой техники, бытовая техника braun. Стиральная машина brandt.

Фильтр очистки воды , Супер-Цептер - супер СЃРєРёРґРєРё - http://www.zepter-moscow.ru РїРѕСЃСѓРґР° цептер купить . Кухонная РїРѕСЃСѓРґР°.

Фильтр очистки воздуха с ионизатором Therapy Air, Кухонная РїРѕСЃСѓРґР° Tescoma: набор РїРѕСЃСѓРґС‹ тефаль. РџРѕСЃСѓРґР° европейских фабрик.

Система вакуумного хранения продуктов питания Zepter, Кухонная РїРѕСЃСѓРґР° - РїРѕСЃСѓРґР° тефаль. РџРѕСЃСѓРґР° BergHOFF-достойный подарок.

Цептер пылесос Цептер, Кастрюли ромашка. Эмалированная кастрюля.

Цептер косметика , РќРѕРІРёРЅРєР°! Пылесос Hoover VaporMate: http://www.zepter-moscow.ru пылесосы zepter . Ручные пылесосы недорого.

Биоптрон Купить Zepter Vacsy РІ РњРѕСЃРєРІРµ. Купить Vacsy РІ РњРѕСЃРєРІРµ.

Здоровья, счатья и удачи Вам!
http://www.zepter-moscow.ru
+7(495)729-15-28, 729-28-94
123103, Москва Карамышевский пр. д. 45
Zepter Москва - компания цептер. Продажа продукции Zepter.

Производство изделий из пластмасс - кухонная посуда. Посуда, фарфор, керамика.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS